Önemli Bilgilendirme

Merhabalar değerli müşterilerimiz,Kuruluşumuzun 2. Yılında daha kurumsal hizmet vermek ve marka ihlalinden ötürü yaşadığımızdan problemden dolayı köklü bir değişikliliğe imza atmış bulunmaktayız." Verinom "(verinom.com.tr) 26.03.2020 tarihi itibariyle tamamen " RespaNET " (respanet.com.tr) olmuştur.Hiçbir şekilde ... Devamını Oku »

26th Mar 2020
Verilerin Taşınması Hakkında

Aşağıda yer alan IP adreslerine ait olan sunucularımızda bulunan veriler (web siteleri) Istanbul dan Izmir de bulunan yeni sunuculara taşınacağı için 15.11.2019 cuma gününü cumartesi ye bağlayan gece saat 01:00 - 06:00 arasında internet erişimlerinde yer yer kesintiler olacaktır.   Sadece aşağıda yer alan IP adresleri ... Devamını Oku »

12th Nov 2019
KAMPANYA: Alan Adı Kampanyası

Firmamız üzerinden tescil veya transfer edeceğiniz .COM, .NET ve .ORG alan adlarını kampanyalı fiyatlar ile hemen satın alabilirsiniz. Kampanyamız 30 Kasım 2019 tarihine kadar geçerlidir.   Kampanya Koşulları - Kampanya stoklar ile sınırlıdır. Stoklar yeninden oluştuğunda kampanyaya devam edilebilir.- Kampanya ... Devamını Oku »

31st Oct 2019
KAMPANYA: Sponsor Hosting Kampanyası

Herkesin hizmet kalitemizi deneyimleyebilmesi adına 1 yıl boyunca geçerli 512 MB disk alanına, sınırsız aylık trafik genişliğine sahip sponsor hosting paketimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.   Kampanya Koşulları - Kampanya stoklar ile sınırlıdır. Stoklar yeninden oluştuğunda kampanyaya devam edilebilir.- Kampanya ... Devamını Oku »

30th Oct 2019
KAMPANYA: Sanal Sunucu Kampanyası

ABD lokasyonlu, Linux Centos 6 altyapısı ile oluşturulmuş, RAID 10 disk teknolojisi ile yapılandırılmış sanal sunucu paketlerimizi ayda 56.00 TL + K.D.V.'den başlayan fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Paket fiyatlarına CPanel/WHM ücreti dahil edilmiştir.   Kampanya Koşulları - Kampanya stoklar ile sınırlıdır. Stoklar ... Devamını Oku »

30th Oct 2019
KAMPANYA: 29 Ekim Hosting Kampanyası

Herkes sınırsız hosting hizmetinin ayrıcalıklarını yaşasın diye 29 Ekim Cumhuriyet Bayramına özel büyük kampanya. Sınırsız Linux hosting 14.90 TL + K.D.V. ücret ile. Üstelik dilediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. Hemen şimdi aşağıda yer alan özel kampanya bağlantısına tıklayarak bu büyük fırsattan ... Devamını Oku »

28th Oct 2019
Türkiye Geneli Network Problemi Hakkında

27.10.2019 tarihinde birçok barındırma firması network problemi yaşamaktadır. Mevcut paketimizin bulunduğu sunucularımız üzerinde herhangi bir problem veya kesinti bulunmamaktadır. YEDEKLİ NETWORK altyapımız sayesinde SINIRSIZ HOSTİNG paketimizi gönül rahatlığı ile satın alabilir, SINIRSIZ HOSTİNG deneyimini sorunsuz ... Devamını Oku »

28th Oct 2019
KAMPANYA: Combo Hosting Kampanyası

Herkes sınırsız hosting hizmetinin ayrıcalıklarını yaşasın diye büyük kampanya. Sınırsız Linux hosting ve .COM (veya COM.TR) alan adı sadece 59.90 TL + K.D.V. ücret ile. Üstelik dilediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz.   Kampanya Koşulları - Kampanya stoklar ile sınırlıdır. Stoklar yeninden oluştuğunda ... Devamını Oku »

20th Oct 2019
KAMPANYA: Sınırsız Hosting Kampanyası

Herkes sınırsız hosting hizmetinin ayrıcalıklarını yaşayabilsin diye büyük kampanya. Sınırsız Linux hosting 19.90 TL + K.D.V.'den başlayan fiyatlar ile. Üstelik dilediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz.   Kampanya Koşulları - Kampanya stoklar ile sınırlıdır. Stoklar yeninden oluştuğunda kampanyaya devam ... Devamını Oku »

16th Sep 2019
KAMPANYA: VPS Sunucu Ayda 56.00 TL + KDV

ABD lokasyonlu, Linux Centos 6.x altyapısı ile oluşturulmuş, RAID disk teknolojisi ile yapılandırılmış VPS sunucu paketlerimizi ayda $ 20.00 TL + K.D.V.'den başlayan fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Paket fiyatlarına CPanel/WHM ücreti dahil edilmiştir.   KAMPANYA: Kampanya Koşulları - Kampanya stoklar ile sınırlıdır. ... Devamını Oku »

14th Feb 2019